шаблоны joomla

Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie

A+ R A-

Breaking day Maszewo

breaking day 2013

II edycja Breaking Day w Maszewie.

Breaking Day jest konkurs tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Inicjatorem i pomysłodawcą jest p. Grzegorz Sokulski instruktor tańca break dance w Ośrodku Kultury i Sportu w Maszewie.

Konkurs będzie obfitował w wiele ciekawych nagród rzeczowych i finansowych, warsztaty oraz znane osobistości tj.:

- Piotr Madera - B-Boy WEZYR - reprezentant grupy N.A.S.A z Koszalina. Utytułowany, doswiadczony, oryginalny oraz rozpoznawalny b-boy. Od 2005 roku jeden z filarów Tribal Team Polska. WEZYR zaprezentował kulturę Hip Hopna prywatnej audiencji w Watykanie, tańcząc w 2004 roku przed papieżem Janem Pawłem II.

- Mateusz Derkowski - B-Boy POMPON (Balcerzak) - magister wychowania fizycznego, trener i sędzia pływania, instruktor gimnastyki, instruktor break dance - stylu, który trenuje od ponad 10 lat. Związany ze środowiskiem b-boys od 1998r. Członek Nontoper Mielonki przez wiele lat jednej z czołowych ekip w Polsce. Obecnie reprezentant MAD SKILLZ / LUZ CONTROL. Mateusz brał udział w pokazach tańca dla EXTREME SPORT CHANEL, 4 FUN TV, MTV POLSKA, VIVA POLSKA, HEYA, ERA, NIKE, MOUNTAIN DEW. Od roku 2005 kierował sie w stronę przekazywania wiedzy i umiejętności nowym pokoleniom b-boys prowadząc zajęcia break dance dla dzieci i młodzieży.

- Arkadiusz Drożdżewski - b-boy MC MĄKA - reprezentant MAD SKILLZ / SINIO SKŁAD FAMILY. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2000r. Jeden z założycieli międzynarodowej grupy hip - hopowej SINIOR SKŁAD FAMILY. Twórca filmu dokumentalnego o tańcu w latach 80/90 w Szczecinie "Pride of flavour Szczecin". Regularnie bierze udział w imprezach, pokazach, zawodach o charakterze ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Sędzia, konferansjer imprez tanecznych, zawodów, turniejów i koncertów w całym kraju.

- Adrian Apanowicz - B-Boy DJ KAPŁAN/ Mad Skillz/ Sinior Skład Family - swoja przygodę z tańcem i kulturą hip-hop rozpoczął w 2007r. Mieszkaniec Szczecina. Międzynarodowy instruktor tańca b-boying, break dance, fundacji "Talent". Absolwent Szczecińskiego Instytutu Kultury Fizycznej. Załozyciel i członek podziemnej organizacji hip-hopowej MAD SAKILLZ. Laureat artystyczny festiwalu "FAMA" w Świnoujściu 2010/2011. Był gościem programu KAWA CZY HERBATA. Jego umiejętności często doceniane były na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej.

- Szymon Sieroń - B-Boy MC SIERBER - reprezentant międzynarodowej grupy hip-hopowej SINIOR SKŁAD FAMILY, współzałożyciel organizacji artystycznej MAD SKILLZ. Regularnie bierze udział w imprezach, pokazach i zawodach o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Sędzia, konferansjer imprez tanecznych, zawodów i turniejów. Międzynarodowy instruktor tańca b-boying, break dance, fundacji "Talent".

- Gniewko - reprezentant grupy MAD SKILLZ, zajmujący się głównie sztuką GRAFFITI oraz profesjonalnym nagrywaniem imprez tanecznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

logo-gaz-system

Sponsorem głównym imprezy pn. „ŚredniowieCzuj w Maszewie 2018”, która odbędzie się w dniach 10-11.08.2018r. jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A. na terenie Gminy Maszewo prowadzi prace projektowe dla Baltic Pipe. Projekt Baltic Pipe to strategiczny projekt infrastrukturalny mający na celu utworzenie nowego korytarza dostaw gazu na rynku europejskim. Inwestycja umożliwi transport gazu z Norwegii na rynki polski i duński, a także do użytkowników końcowych w sąsiednich krajach.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.gaz-system.pl

cykliczne_head

s2013_mod
s2013_mod
s2013_mod
nocswietojanska2011.jpg
nieprofesjonalni2011.jpg